Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Арт-парковка?

Або як німецькі митці привертають увагу до робіт під час карантину
12 червня, 2020 - 12:26
ФОТО РЕЙТЕР

Паркувальний гараж аеропорту в Кьольні, Німеччина, було перетворено на... художню галерею, яка демонструє близько 300 творів таким чином, що відповідає всім вимогам соціальної дистанції, викликаних пандемією коронавірусу.

Паркувальна зона аеропорту Бонн була перетворена на галерею, де зображені картини, скульптури та інші твори мистецтва для відвідувачів, які проїжджають повз них на своїх авто. Твори мистецтва, приблизно 50 різних художників, викладені на... багажних візках, розташованих у проходах.

Виставка, яку організували власники художніх галерей з Мюнстера та Дюссельдорфа, була розроблена для того, щоб художники могли показати свої твори публіці серед пандемії COVID-19, яка вдарила по роботі представників креативних індустрій.Ослаблення рекомендацій щодо карантину дозволило галереям та музеям знову відкритись, але заходи соціального дистанціювання та вимоги до маски залишаються в силі, тож митці шукають незвичні методи виходу з ситуації.

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: