Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Де приземлиться Comedy Club.UA

23 березня, 2007 - 00:00

Шоу-проект розмовного клубу веселих і кмітливих під кодовою назвою «Comedy Club Україна» відроджується з телевізійного попелу. Після скандалу на телеканалі «Інтер» гумористична програма, де дозволяють собі те, що досі не могли дозволити в жодному звеселяючому народ шоу, «Comedy Club Україна» з’являється на каналі «1+1». Стартує проект 30 березня, й пізнє своє місце в ефірі програма забила на п’ятницю, о 23.45. Але буде ще один позаплановий і дуже тематичний вихід «комедійників» у День дурнів — 1 квітня.

На думку керівництва «1+1», «поява такого проекту на каналі «1+1» свідчить про нашу спробу адекватно відреагувати на інтереси нашої аудиторії», — коментує генеральний директор Юрій Морозов. «Молоде активне покоління у віковій категорії 14—40 років добре знає цей телепроект, який серед усіх гумористичних шоу виділяється своєю оригінальністю, жвавістю, актуальністю та епатажем. Ми завжди привітно ставилися у своєму ефірі до стильних проектів, що зуміли завоювати масового глядача й при цьому вирізнятися «лиця не загальним виразом». Comedy Club Ukraine приходить на «1+1», щоб заповнити нішу іронічного інтерактивного інтертеймент-шоу — проекту, що пропонує пародійний погляд на поточні реалії нашого життя, і, одночасно, не позбавленого світського блиску. Перефразовуючи відоме висловлювання, скажу, що добре сміється той, хто сміється вчасно і в потрібному місці — тобто, на правильному каналі».

Відомо, що вечірки «Comedy Club Україна» відвідує весь український бомонд — від його політичної й бізнес-верхівки до зірок шоу-бізнесу. Всі сміються над собою й над жартами резидентів клубу, які, не жаліючи моральні принципи гостей і глядачів, дотепно жартують щодо найактуальніших тем. Ну, а як прикриття згадують, що в подібному жанрі stand-up comedy починали свою кар’єру такі голлівудські зірки, як Джим Керрі й Вупі Голдберг.

Діна ВОРОШИЛОВА
Газета: 
Рубрика: