Знати – це усвідомлювати, що ви нічого не знаєте. У цьому є сенс істинного знання
Сократ, давньогрецький філософ, один із засновників Західної філософії

День годування тварин

8 лютого, 2018 - 17:05

Неділя, 11 лютого, гарний привід сходити у ліс — День годування лісових тварин. І хоч його відзначають у Польщі, думаю, зацікавить будь-кого, хто переймається долею тварин у зимову пору. За статистикою, лісовим тваринам щозими доводиться пережити в середньому 25 «голодних днів». Це дні, коли їм вдається розшукати під снігом та льодом хоча б половину денного раціону. Тож щоб допомогти їм, і було засновано День годування.

У цей день працівники лісництв організовують бенкети для лісових друзів. Кабанчики отримують кукурудзу та жолуді, оленів частують сіном та соковитою морквою, пташок — насінням. А дрібних тваринок підгодовують неподалік чагарників, щоб вони почувалися в безпеці.

Тож навіть якщо неподалік від вас немає лісу, цей день все одно хороший привід погодувати, скажімо, синиць. Адже вони теж лісові гості в зимовому місті, куди вони прилетіли в пошуках їжі. Можна почастувати їх тертою морквинкою, салом чи несмаженим насінням. Але важливо знати, що не варто давати синичкам пшоно, адже воно для них небезпечне.

Анна ГАВРИЛЮК, малюнок автора
Рубрика: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments