Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

День тропіків

27 червня, 2019 - 11:36

У системі міжнародних днів ООН 29 червня присвячене регіону, який займає 40 % території світу і у якому сконцентровано 80 % біологічного різноманіття планети — тропікам. Також тропіки включають в себе величезну частину культур та народів планети, що робить їх важливою складовою у системі сталого розвитку планети.

Заснувавши 2014 року Міжнародний день тропіків, Генасамблея ООН підкреслює не лише важливість регіону, а й звертає увагу на безліч проблем, від економічних до екологічних. Згідно прогнозів, до 2050 року в тропічній зоні проживатиме близько половини населення планети. Тому більшість подій у Міжнародний день тропіків спрямовані на широке інформування про важливість регіону, про його роль у нашому майбутньому та про спільні зусилля із розв’язання проблем на шляху до сталого розвитку.

Анна ГАВРИЛЮК, малюнок автора
Газета: 
Рубрика: