Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Економічна криза та тотальна дезінфекція

Що з коронавірусом в Індонезії?
27 березня, 2020 - 13:10
ФОТО REUTERS

За інформацією Bloomberg, зусилля президента Індонезії Джоко Відодо, спрямовані на відновлення найбільшої економіки Південно-Східної Азії внаслідок поглиблення коронавірусної кризи, можуть бути застосовані надто пізно на думку економістів.

Коли економічні прогнози швидко погіршуються, уряд повинен негайно знизити законодавчо встановлену межу бюджетного дефіциту, щоб дозволити більшу дозу стимулів, заявив колишній міністр фінансів Хатіб Басрі. Пан Різал Рамлі, ще один екс-керівник фінансів, закликав до створення додаткових стимулів, пристосованих для секторів та регіонів, які найгірше постраждали від пандемії.

Оскільки кількість випадків та смертельних випадків Covid-19, пов’язаних з пандемією в Індонезії, зростає, влада зараз активізує зусилля для пом’якшення поширення захворювання, а також захищає економіку.

Окрім захисту економіки влада провадить значні обмеження та заходи з дезінфекції. Так, наприклад, на фото ви можете бачити індонезійську наречену, що вдягнена у маску для обличчя,  всередині дезінфекційної камери в день весілля, на тлі спалаху коронавірусу (COVID-19) у місті Сурабая, провінція Східна Ява, Індонезія.

Чиновники також все більше хвилюються через фінансовий удар від вірусу, коли уряд попереджає, що економіка може зупинитися за сценарієм, який призведе до зниження економічного зростання.

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: