Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

Iнновації, стійкість та демократія

Такі теми обговорили німецький президент і шведський монарх цими днями
10 вересня, 2021 - 10:30
ФОТО РЕЙТЕР

На запрошення короля Швеції Карла XVI Густава 7-9 вересня державний візит до Швеції здійснив президент Федеративної Республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмаєр разом зі своєю дружиною пані Ельке Бюденбендер. Останній державний візит між країнами був у жовтні 2016 року, коли король і королева відвідали Німеччину, нагадують на офіційному сайті шведського уряду www.government.se. Крім урочистих прийомів, промов та перемовин, відвідин церкви Святої Гертруди («німецької церкви»), німецької школи у Стокгольмі, у плані заходів було і спілкування з Омбудсманом у справах дітей у Швеції, щоб обговорити права дитини та вплив пандемії на дітей, і візит у Фонд Silvia Home, який працює над поширенням знань про деменцію з метою надання людям, які живуть з деменцією, та їхнім родичам якомога вищої якості життя. А в Каролінській університетській лікарні високі особи обговорили дослідження та інновації в галузі електронного здоров’я та те, як на них вплинула пандемія. Крім того, президент і король відвідали Шведський центр архітектури та дизайну ArkDes, де відбулася презентація, присвячена шведській архітектурі та сталому розвитку з акцентом на дерев’яне будівництво. До речі, під час візиту в місті Скеллефтео було відкрито одну з найвищих дерев’яних будівель у світі.

На фото: Король Швеції Карл Густав, президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та його дружина Ельке Бюденбендер та королева Сільвія на державному банкеті у Королівському палаці у Стокгольмі, Швеція, 7 вересня 2021 року.

Підготувала Ольга ХАРЧЕНКО, «День»
Газета: 
Рубрика: