Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

МЕДІА-НОВИНИ

27 серпня, 2010 - 00:00
ФОТО МИКОЛИ ЛАЗАРЕНКА ФОТО НАДАНЕ ПРЕС-СЛУЖБОЮ «1+1»

Ток-шоу з Анною Безулик — знову на «5 каналі»

Ток-шоу Анни Безулик знову вийде в ефір «5 каналу» в новому телевізійному сезоні. Про підписання відповідної угоди про співпрацю між каналом та телеведучою повідомляє прес-служба «5 каналу».

Анна Безулик виступить автором і ведучою нового соціально-політичного ток-шоу. Утім, формат ток-шоу та його остаточна назва зараз знаходяться на стадії доопрацювання автором проекту, стверджує прес-служба.

Шеф-редактор «5 каналу» Володимир Мжельський переконаний у тому, що певні зміни в проекті покращать показники і дозволять каналу залучити нову аудиторію.

«Сніданок з 1+1» виходить у прямий ефір

Із 30 серпня вранішня інформаційно-розважальна програма «Сніданок з 1+1» виходитиме у прямому ефірі, повідомляє прес-служба каналу.

Оновлений «Сніданок з 1+1» запропонує глядачеві тригодинний ефір, у тому числі три випуски новин — о 7.00, 8.00 і 9.00, а також нові рубрики. Зокрема, «Рубрика Марічки Падалко» буде присвячена питанням, що хвилюють молодих батьків. «Афіша» — це щоденні огляди новин музики, театру та кіно. «Історія одного дня» розповість, що цікавого, значного відбулося в історії цього дня. У «Кулінарній рубриці» з'явиться новий шеф-кухар — француз Стефан.

Крім того, щодня в «Сніданку з 1+1» будуть дві гостьові студії, прес-огляд передових видань, мультфільм для дітей о 7.15, спецвипуск «Світського життя», рубрика «Людина дня».

 

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ