Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

МЕДІА-НОВИНИ

20 серпня, 2010 - 00:00

На СIТI стартують оновлений «СIТI Ранок» та «Галерея СIТI»

25 серпня в ефір телеканалу Сіті повертається ранкове інформаційно-розважальне шоу «Сіті Ранок». Оновлений формат програми пропонуватиме глядачам телеканалу «більше соціально-корисної та необхідно-пізнавальної інформації» про столицю України. Щодня, з сьомої до дев’ятої ранку, ведучі програми Ганна Бока та Тарас Боровок розповідатимуть про життя киян і події міста.

— Ми не будемо давати традиційні поради домогосподаркам, як приготувати правильний сніданок. Ми цікаво і легко розкриватимемо секрети нашої столиці, головних її героїв. Постійно будемо заохочувати киян шанувати Київ. Щоранку будемо шукати та нагороджувати найактивніших глядачів і найкращих знавців історії рідного міста. Ми радо поділимося найсвіжішою інформацією та ранковою бадьорістю, — розповідає про оновлений формат «Сіті Ранку» співведуча програми Ганна БОКА.

Тематика програм буде різноманітною. Передбачені у «Сіті Ранку» зустрічі та спілкування з гостями в студії, кардинально змінені рубрики-поради від професіоналів у різних сферах життя, квести на знання рідного міста тощо. Включені до ранкового ефіру й два випуски новин: о 7.30 та о 8.30 ранку.

Крім того, у вересні глядачі телеканалу СІТІ зможуть відвідувати найцікавіші та найрезонансніші культурні заходи столиці. Ведучою програми «Галерея СІТІ» стане Катерина Рай. «Галерея Сіті» — це нова інформаційно-пізнавальна програма, яка висвітлюватиме культурне життя столиці. Сюжети присвячуватимуться новинкам кіно, літератури, музики, музейної справи, фестивалям, вернісажам тощо. Передбачені в програмі також екскурси в історію мистецтва — як світового, так і національного, інтерв’ю з фахівцями, відомими та знаковими особистостями.

«Галерея СІТІ» виходитиме на каналі щосуботи о 10.30.

Газета для планшетів та мобільних

News Corp. Руперта Мердока має намір створити окреме видання для планшетних комп’ютерів типу iPad та мобільних телефонів. Про це повідомляє американська газета Los Angeles Times, передає «Телекритика».

А кілька тижнів тому в News Corp. заявили, що створять окремий дивізіон для підготовки контенту для електронних пристроїв.

Los Angeles Times пише, що в першу чергу корпорація має намір запустити не електронні версії своїх медіа, а окрему нову газету. Відомо, що, на противагу діловій Wall Street Journal, її публікації будуть короткими та «живими», зручними для аудиторії, яка споживає інформацію «на ходу».

Працюватиме цифрове видання під патронатом New York Post, одного з видань корпорації. Воно конкуруватиме з New York Times, USA Today та іншими згальнонаціональними газетами, які почали рухатися в напрямку створення окремих версій для планшетів та мобільних.

Газета: 
Рубрика: