Знати – це усвідомлювати, що ви нічого не знаєте. У цьому є сенс істинного знання
Сократ, давньогрецький філософ, один із засновників Західної філософії

На 13% менше, ніж минулоріч

В «Укрпошті» передплатили орієнтовно 8,7 млн друкованих видань на 2018 рік
2 лютого, 2018 - 13:19
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

За підсумками передплатної кампанії ПАТ «Укрпошта», українці передплатили майже 8,7 млн газет і журналів. Кількість передплачених періодичних друкованих видань на 2018 рік склала орієнтовно 87% порівняно з тиражами минулого року, ідеться в повідомленні прес-служби ПАТ «Укрпошта», яке надійшло на адресу редакції.

Серед передплачених видань орієнтовно 4,9 млн примірників — загальнодержавної сфери розповсюдження, 3,8 млн — тираж місцевих видань (обласних, міських, районних газет і журналів).

Наявне щорічне падіння обсягів передплатних видань великою мірою обумовлене загальносвітовою тенденцією збільшення споживачів інтернету і користувачів соціальних мереж та переходом друкованих видань до електронного формату, вважають в «Укрпошті». Так, наприклад, щоденна доставка друкованих газет у Німеччині протягом останніх п’яти років зменшувалася більш ніж на півмільйона щороку.

Зважаючи на це, ПАТ «Укрпошта» докладає максимум зусиль для проведення якісної передплатної кампанії та збереження тиражів, зазначають у прес-службі. У зв’язку з цим було проведено низку заходів з активізації передплатної кампанії, серед яких — «Дні передплатника», «Декада передплати»; «Передплати пресу для захисника України», «Подаруй дитині радість читання». За результатами передплатної кампанії проведено рейтингову оцінку ефективності роботи філій, серед кращих — Чернігівська, Запорізька, Волинська, Черкаська, Житомирська, Вінницька, Рівненська, Полтавська, Кіровоградська філії. А найкращі результати зі збереження і нарощування передплатних тиражів показали Одеська, Тернопільська, Київська, Кіровоградська, Чернігівська, Хмельницька, Сумська філії ПАТ «Укрпошта».

Нагадаємо, оформити передплату на газету «День» та журнал «Маршрут №1» можна:

•             За «Каталогом видань України» в будь-якому поштовому відділенні України (індекси: 40255 — «День» щоденна; 40659 — «День» п’ятниця-субота; 86147 — «Маршрут №1» один раз на місяць).

•             Через інтернет — сайт www.presa.ua — передплата on line, тел.: (044) 289-07-74; 249-50-45.

•              У редакції: 03115, Київ-115, пр-т Перемоги, 121-Д.

Відділ реалізації газети — тел./факс: (044) 303-96-23, amir@day.kiev.ua.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments