Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Нагороди для мужніх

У Великій Британії відзначили найкращих лікарів, волонтерів, рятувальників і дослідників
17 вересня, 2021 - 11:02
ФОТО REUTERS

Днями в Лондоні вручили премії Who Cares Wins Awards — цими нагородами щорічно, з 2017 року, у Великій Британії відзначають лікарів, медсестер, акушерок, хірургів, волонтерів, дослідників і благодійників. Усіх, хто доклав особливих зусиль для надання допомоги тим, хто її вкрай потребує. Премія заснована благодійною організацією NHS Charities Together, яка співпрацює з медіа — The Sun і Channel 4. Герцог Кембриджський, як патрон організації NHS Charities Together, був присутній на врученні премії, що її вручали в таких категоріях: найкращий лікар, найкраща медсестра, найкраща команда, неуславлений герой, найкраща акушерка, найкращий рятувальник, юний герой, новатор року, премія за підтримку душевного здоров’я, премія пам’яті Кристини Ньюбері, найкраща благодійна організація в галузі охорони здоров’я, герой екстрених служб. Премія спонсорується британською Національною лотереєю.

Герцог Кембриджський, представляючи номінантів у категорії. «найкраща команда», наголосив на «приголомшливій мужності» фельдшерів, які отримали ножові поранення під час виконання службових обов’язків. Діна Еванс і Мік Хіпгрейв ледь не загинули, коли їх вдарив нападник, який розмахував 8-дюймовими ножами, пише у своєму репортажі The Sun. Діна Еванс своєю чергою, отримуючи нагороду, сказала: «Кажуть, що середня людина за своє життя бачить три травми, а фельдшер бачить 300. Отже, це нагорода для кожного фельдшера, який бачить 300 травм і повинен з цим давати раду».

Серед інших принц Вільям також поспілкувався з Джоелом Гіббардом та Самантою Пейн, засновниками Open Bionics, яка створила «Arm Hero» — легкий та доступний протез для руки, інформує worldnewsera.com. Герцог Кембриджський викликав усмішку дев’ятирічної Фібі Сінклер, володарки такої високотехнологічної роботизованої руки, запитавши: «Ваші друзі вважають, що це круто, чи не так?» (на фото).

Газета: 
Рубрика: