Все можна виправдати високою метою — та тільки не порожнечу душі.
Павло Тичина, український поет, перекладач, публіцист, політичний і громадський діяч

Новорічна «Няня» у світі дитинства

29 грудня, 2005 - 00:00

Пісні дитинства — це те, що залишається з нами назавжди. Це ті головні гімни, які ми вивчаємо ще жовторотими пташенятами, на яких підсвідомо будується наша доросла мораль. Саме тому у одних улюбленою арією казкового персонажа може бути «Песня старухи Шапокляк», а у інших — «Крылатые качели». Все це і ще багато інших хітів з мультфільмів і класичного дитячого кіно з’явиться у святковому оформленні шоу «Новорічні пісні моєї прекрасної няні», яке ознаменує прихід нового 2006 року на каналі «1+1». У цьому проекті продюсер Олександр Роднянський дав можливість попустувати найзапитанішим зіркам ТБ і шоу-бізнесу. Правда поки що — російським.

Один із найвідоміших проектів року, що минає, — телесеріал «Моя прекрасна няня» став чудовим плацдармом для розвитку новорічного сюжету. Там є подорож у часі, але ніякої машини часу або чарівного порошку, що повертає вас у минуле. Герої шаленого сімейства Шаталіних мають інший агрегат для транспортування у часі — старенький холодильник, куплений у переддень нового року. З його допомогою няня Віка, дворецький Костянтин, Жанна Аркадіївна, баба Надя (бабуся Віки) і діти Шаталіна — Маша, Денис та Ксюша потрапляють у світ дитинства, де здійснюються усі їхні мрії: дорослі бачать себе дітьми, діти підростають. Загалом, аллюзії з безсмертною колегою прекрасної няні — Мері Поппінс — очевидні. Здійснюється й давня мрія няні Віки: в цю новорічну ніч вона стане зіркою естради і буде співати. До речі, хочеться сказати, що всі пісні Анастасія Заворотнюк співає сама, і голос у неї приголомшуючий. Ну, а про що іще їй співати, як не про те, що вона — «Леди совершенство»? Отже, у новорічному шоу від няні всі, кому випала честь зніматися, поспівають на власний лад улюблені дитячі пісні. Чого вартий лише дует Жанни Аркадіївни (яка, за легендою, мріяла стати письменницею, а зовсім не бізнес- леді) і дворецького Костянтина — «А может быть, ворона...» Подібних дуетів, а то й групових зіспівувань у цій новорічній феєрії вистачає. Взяти, наприклад, пісню Вінні-Пуха. Виконуватимуть її умовні герої відомої казки. Справа в тому, що ведучий програми СТС Роднянський зробив пропозицію, від якої важко відмовитися — побути на час святкового ефіру героями твору Алана Мілна. Цієї честі удостоїлася пара програми «Життя прекрасне» — Михаїл Швидкой та Лєна Перова. Неважко здогадатися кому з них дістався костюм Пуха, а кому — П’ятачка. У цю ж казку оселили ще одну ведучу — Тіну Канделакі. А от в якій ролі — поки що інтрига. Все разом, плюс Сергій Майоров, який розповідає «Історії в деталях», проспівають секрет успіху «хорошо живет на свете…». Ексцентричним денді російської естради — Олексію Кортнєву і Максиму Леонідову припало співати пісню з іншого безсмертного радянського мультика — «Як Левеня і Черепаха співали пісеньку». Спеціально для цього номера Максу Леонідову підібрали костюмчик з дредами а-ля Боб Марлі кольору ямайського растаманського прапора. Справа в тому, що всі пісні нашого дитинства у цьому шоу зазнали обробки музичного продюсера Дмитра Клімашенка, відомого по торішній осучасненій версії «Алі- Баба і сорок розбійників». Так що композиція «Я на солнышке лежу» стала новим хітом у стилі реггі. На джазову версію перетворився романс «Я — Водяной» для Бориса Моїсеєва і на довершений карнавал — пісня Червоної Шапочки, яку просто марила виконати Анастасія Стоцька.

Так, без будь-якого сорому впадаючи у дитинство, зірки шоу-бізнесу підготувалися гідно провести старий і зустріти новий рік. Для цієї шляхетної справи Тетяна Лазарєва і Михайло Шац розучували дует Лиси Аліси і Кота Базіліо, а Агутін із Пресняковим улюблену італьяну — «Мы бандито-гангстерито». Кіркоров із звичним пафосом виконав танго хитрого кота з казки «Голубой щенок», а Валерій Сюткін — пісеньку Крокодила Гени. І це далеко не всі несподіванки, якими няня Віка вирішила почастувати новорічного глядача. Якщо не вимкнете телевізор — знатимете все до кінця. До нього і тримайтеся.

Діна ВОРОШИЛОВА
Газета: 

Додати коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ