Справжня особиста свобода неможлива без економічної безпеки і незалежності. Голодні та безробітні люди — це кадри для диктатури.
Франклін Делано Рузвельт, 32-ий президент США, демократ.

Олена Зеленська відвідала Ризьку українську середню школу

Особливу увагу першої леді привернула бібліотека, яка зберігає книжки, подаровані відомими українськими письменниками
18 жовтня, 2019 - 13:47
ФОТО УКРІНФОРМ

Перша леді Олена ЗЕЛЕНСЬКА та віце-прем’єр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро КУЛЕБА відвідали Ризьку українську середню школу, повідомляє кореспондент Укрінформу www.ukrinform.ua.

Директорка школи Лідія КРАВЧЕНКО влаштувала для гостей екскурсію навчальним закладом, під час якої вони спілкувалися з учнями різних класів. Особливу увагу першої леді привернула шкільна бібліотека, яка зберігає книжки, подаровані відомими українськими письменниками.

Ризька українська середня школа, заснована 1991 року, пройшла державну акредитацію і фінансується з держбюджету Латвії. Медичну й кадрову допомогу закладу надає Міністерство освіти і науки України.

Навчання тут проводиться за двомовною системою — латиською та українською. З першого класу учні також вивчають англійську мову, а з сьомого додатково, за бажанням, запроваджується ще одна іноземна — іспанська або німецька. Крім загальноосвітніх дисциплін, вивчається українська мова та література, історія і культура України, народознавство, міфологія та естетика.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ