Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

Особлива подія, теплі спогади і сюрприз

Принц Чарльз представив нові стяги британського парашутного полку в Колчестері
16 липня, 2021 - 11:13
ФОТО REUTERS

Подія (що відбулася з дотриманням соціальної дистанції) стала першим випадком з 1998 року, коли полк отримав нові знамена, та відбулася через 50 років відтоді, як принц Уельський здійснив свій перший стрибок з парашутом, пише www.forces.net. Представляючи стяги в казармі Мервіль у Колчестері, принц, який є почесним командиром парашутного полку, також оглянув його передні ряди, що були представлені 1-м, 2-м, 3-м і 4-м батальйонами. Знамена мають величезне значення для піхотних полків британської армії, ідеться в повідомленні. — Виготовлені вручну із дорогоцінного шовку, срібних та позолочених ниток, вони використовуються у найважливіших подіях полку. Вважається, що вони втілюють дух усіх, хто воював і загинув з часу заснування полку.

А військові зі свого боку підготували сюрприз для принца Уельського. Шетландський поні Пегас, полковий талісман, вивів команду з параду, і в цей час команда парашутистів «Червоні дияволи» під завісою диву приземлилася на площі. Вони привезли з собою подарунок для принца — військовий комбінезон «Денісон», який його королівська високість зможе одягнути під час наступних візитів до полку.

До слова, принц Уельський поділився історією про свій перший стрибок (і падіння) з парашутом 29 липня 1971 року. «Маю сказати, мені важко повірити, що минуло 44 роки відтоді, як я став вашим головнокомандуючим, і майже 50 років відтоді, як я зробив це. Моє перше падіння з парашутом — спочатку догори ногами, ноги в тросах — в затоку Стадленд, у Дорсеті, де мене витягли з води королівські морські піхотинці», — поділився він, пише  www.vanityfair.com.

З моменту призначення в 1977 році головнокомандувачем парашутного полку принц Чарльз регулярно відвідує полк і проявляє особистий інтерес до підтримки поранених солдатів і їхніх сімей.

Чарльз завершив свою промову перед парашутним полком у вівторок, сказавши: «Скоро ви вийдете з площі і будете марширувати зі своїми новими прапорами протягом як мінімум наступних двадцяти років. Ще невідомо, чи буду я ще поруч, щоб представити вам нові стяги, коли прийде час, але я з нетерпінням чекаю того, що принесе вам майбутнє». Він додав: «Будуть проблеми, і ви зустрінете їх, як завжди, з тією ж витримкою, рішучістю і турботою один про одного, які були відмінними рисами ваших батьків-засновників у Другій світовій війні», цитує його Helper News.

Ольга ХАРЧЕНКО, «День»
Газета: 
Рубрика: