Вся історія людства — це боротьба держав віри з державами сумніву — в ім'я перемоги віри.
Юрій Липа, громадський діяч, письменник, поет, публіцист, автор української геополітичної концепції, ідеолог українського націоналізму

«По-справжньому люблять «День» тільки його передплатники»

30 грудня, 2009 - 00:00
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

У ці передноворічні дні до редакції газети «День» надходить безліч привітань. Нанизані на спеціальну стрічку біля входу до редакції, вони щоранку зустрічають і нас, і гостей редакції. Розглядаючи цю низку різнокольорових та вигадливих листівок (а вони й справді нагадують низку різдвяних намистин), приємно констатувати, що нашим друзям, партнерам, читачам не бракує ні смаку, ні фантазії. А лідерами серед найтепліших та найщиріших залишаються новорічно-різдвяні віншування від наших читачів, які, окрім привітань, додають до своїх святкових послань несподівані, але важливі ремарки. Так, лист, автор якого представився як «постійний читач Володимир Полянський», завершується рядком: «Про всяк випадок повідомляю, що я оформив передплату улюбленої газети «День» на 2010 рік». Звісно, таке «привітання» для нас також є виявом уваги та поваги. Як каже головний редактор Лариса Івшина, якій, власне, і адресовано більшість привітань: «По-справжньому люблять «День» тільки його передплатники». Подаємо тут деякі з найперших привітань, які напередодні 2010 року надійшли до редакції «Дня».

***

Вельмишановна Ларисо Олексіївно! Професорсько-викладацький склад та студенти Національного університету «Острозька академія» сердечно вітають Вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Віримо, що наступний рік подарує нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, буде багатим та щедрим на здоров’я, усмішки, затишок та добробут, а для нашої України стане роком миру та процвітання. Нехай прийдешній рік принесе у Ваш дім радість, а Господь оберігає та посилає своє святе благословення Вам та Вашій родині. Щасливого Нового року, смачної куті та дзвінкої коляди!

Із правдивою пошаною,
ректор Національного університету «Острозька академія»,
Герой України професор І. Д. ПАСІЧНИК

***

Вельмишановна Ларисо Олексіївно! Сердечно Вітаю вас і очолюваний Вами колектив з Новим 2010 роком та Різдвом Христовим! Новорічні свята завжди особливі. Це період, коли ми оцінюємо все, що залишилося позаду, та з надією накреслюємо сміливі плани на майбутнє. Тож дозвольте побажати Вам і вашим колегам нових успіхів, великих досягнень, приємних сюрпризів, цікавих зустрічей і відкриттів. Бажаю, щоб наступний рік приніс творче натхнення, оптимізм, подарував здоров’я, достаток, благополуччя і велике людське щастя Вам і вашим родинам. Хай різдвяна зоря об’єднує всіх нас, а святкові дні будуть осяяні радістю і зігріті теплом сердець ваших рідних і друзів!

Із найкращими побажаннями
ректор Кам’янець-Подільського національного
університету імені Івана Огієнка О. М. ЗАВАЛЬНЮК

***

Шановна Ларисо Олексіївно! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Зичу Вам та вашій родині міцного здоров’я, щастя і добробуту. Нехай кожен новий день посилає Вам натхнення у Вашій наполегливій праці в ім’я добра і процвітання рідної України!

Президент Національної радіокомпанії України
Віктор НАБРУСКО

***

Головному редактору газети «День» Івшиній Л. О. Шановна Ларисо Олексіївно! Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації щиро вітає Вас і ваших колег із Новим 2010 Роком та Різдвом Христовим!

Хай грядуще Новоліття осяє Вашу оселю миром, злагодою і достатком, наповнить щастям і любов’ю Ваше серце. Зичимо нових здобутків і творчих звершень у праці, радощів, благополуччя і здоров’я Вам і вашим близьким на довгі літа!

Принагідно висловлюємо сердечну вдячність за предметну участь у підготовці та успішному проведенні спільно з нашим Комітетом парламентських слухань про стан свободи слова в регіональних засобах масової інформації, за вашу кропітку щоденну роботу на ниві розбудови цивілізованого інформаційного суспільства в Україні, значний особистий внесок у справу становлення свободи слова та сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому.

З щирою повагою голова комітету, Ганна ГЕРМАН

***

Шановна пані Ларисо! Від імені Українського медичного союзу вітаю Вас з Новим 2010 роком та Різдвом Христовим! З дитячою нетерплячістю ми очікуємо новорічні свята, які повертають нас у світле дитинство з його вірою у диво та неодмінну перемогу добра... Але з роками ми розуміємо, що тільки люди, об’єднані доброю волею та прагненням змінити світ на краще, спроможні на справжні дива та перемоги. А рік, що минає, зробив нас сильнішими та мужнішими, готовими до оновлення себе, до здійснення наших мрій про здорову, спроможну та квітучу Україну. Від імені Українського медичного союзу бажаю Вам та Вашим близьким міцного здоров’я, миру та добробуту. Нехай Новий рік стане для Вас роком перемог, а для нашої країни — роком здоров’я та злагоди.

Із повагою, голова президії Українського
медичного союзу Юрій ПОЛЯЧЕНКО

***

Щиро вітаємо з Новим роком! У ці надзвичайні дні люди завжди сподіваються на краще і вірять, що мрії здійсняться. Бажаємо Вам, щоб так і сталося. Зичимо у Новому році здоров’я, достатку, душевного тепла, успіхів у справах. Нехай щастить у Новому році!

Колектив телеканалу ТВІ

***

Дорогі колеги, партнери, друзі! Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай найочікуваніші зимові свята будуть для вас радісними, а наступний рік — багатим на щасливі події. Нехай життєві смуги в новому році будуть лише теплих і яскравих кольорів. Здоров’я, благополуччя і любові!

«5 канал»

***

Шановна пані Ларисо та колектив газети «День»! Від щирого серця вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Зичимо вам міцного здоров’я, здійснення бажань, мрій та задумів, добробуту, благополуччя, родинного тепла, щирих друзів і партнерів, шани та любові від рідних та близьких вам людей, щасливих і яскравих подій. Нехай новий рік буде щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, принесе смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення. Натхнення вам та всього найкращого!

Із повагою, Ігор КОГУТ та
колектив Лабораторії законодавчих ініціатив

***

Вельмишановна Ларисо Олексіївно! Прийміть сердечні вітання від колективу Інституту соціальної та політичної психології АПН України і мене особисто з нагоди новорічних та різдвяних свят. Нехай у році, що настає, оминають Вас і нашу спільну землю та долю усілякі негаразди, а Ваше серце, дії та думки ущерть виповнюються барвами радості, щасливими миттєвостями життя. Нехай добром родить Ваша нива! Веселих Вам свят і світлих надій на весь 2010 рік і назавжди!

Із почуттям глибокої поваги,
директор Інституту соціальної та
політичної психології АПН України М. СЛЮСАРЕВСЬКИЙ

***

Перлини вітчизняної класики від Українського радіо:

З Новим роком, браття милі,
В новім щасті, в новій силі
Радісно вітаю вас
І бажаю, щоб в здоров’ю,
В мирі, з братньою любов’ю,
Відтепер ішов нам час.
Щирій праці Бог поможе!
Дай вам Боже все, що гоже!

Іван ФРАНКО

«День», звісно, так само має радість привітати всіх читачів, авторів, партнерів — усіх наших друзів із Новим роком та Різдвом!

Газета: 
Рубрика: