Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Повернення динозаврів

Національний музей природознавства США відновлює експонування виставки про 3,7 млрд років життя на Землі
7 червня, 2019 - 11:43
ФОТО РЕЙТЕР

В американському Національному музеї природознавства 8 червня відкриється зала, присвячена динозаврам і скам’янілостям. Вона була закритою для відвідувачів ще з 2014 року, передає USA Today. Зокрема, тут можна буде побачити більше 700 скам’янілостей, які експерти перед тим підготували в спеціальній лабораторії: від тиранозаврів — до скам’янілих тварин, рослин і жуків.

«Виставка розповідає історію 3,7 млрд років життя на Землі, підкреслюючи зв’язки між екосистемами, кліматом, геологією та еволюцією і заохочуючи відвідувачів зрозуміти, що вибір, який вони роблять сьогодні, матиме вплив на майбутнє», — йдеться в анонсі музею, повідомляє CNN. Також в холі можна побачити пам’ятник англійському науковцю та автору теорії еволюції Чарльзу Дарвіну, поряд з яким зображена його цитата: «З такого простого початку розвинулися та розвиваються безкінечні форми — найкрасивіші та найдивовижніші». Вартість експонатів на виставці оцінюють у 110 млн доларів.

Підготувала Наталія ПУШКАРУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ