Без знання української мови українські устремління виявляться збудованими на піску.
Олександр Потебня, український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф, літературознавець, педагог, громадський діяч

Радіоказки цілодобово!

Начитували їх Хливнюк, Галаневич, Жадан, Соловій та інші
7 березня, 2018 - 14:19

Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила сайт «:Казки», де можна цілодобово слухати казки онлайн та в записі, обираючи певну казку.

Зараз на сайті є доступними 12 казок в озвучці лідерки гурту «Крихітка» Саші Кольцової, вокаліста гурту «Бумбокс» Андрія Хливнюка, учасника гурту «ДахаБраха» Марка Галаневича та актора театру, кіно і дубляжу Євгена Маланухи. Невдовзі мають з’явитися казки від письменника Сергія Жадана та співачки Христини Соловій.

«Чому кенгуру стрибає, а кіт вмивається по обіді? Коли з’явилося могутнє дерево баобаб, а лис вовку масло показав? Навіщо миші збираються на раду, а бджола рятує гусці життя? Як цап і лис ділили мішок моркви, а курочка врятувала півника? Про все це можна дізнатися з найкращих казок народів світу, які ми вибрали та озвучили спеціально для вас», — анонсують казки на сайті.

Ілюстрації намалювала Женя Гайдамака. Їх можна завантажити як розмальовки. Усього казок має бути 250! Як пише журналістка «Суспільного» Тетяна Кисельчук у Facebook, за тиждень будуть доступні мобільні додатки до смартфонів. Слухати казки на сайті можна безкоштовно! Крім казок, на сайті є розмальовки, які можна завантажити. А послухати казкові історії цілодобово можна за адресою. Тут вже є плеєр із більш ніж 200 аудіоказками. Організатори анонсували також безкоштовний додаток для смартфонів на Android та iOS, який з’явиться вже невдовзі.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments