У політиці обов'язково доводиться зраджувати або країну, або електорат. Я вибираю зраду електорату.
Шарль де Голль, французький генерал, президент Франції в 1958–1969 роках

Шкільний день дерева

30 липня, 2020 - 20:16

Шкільний день дерева — особливе «зелене» свято для австралійських школярів. У цей день, цьогоріч він припадає на 31 липня, учні та дошкільнята беруть участь у національній посадці дерев.

Проведенням щорічного озеленення займається некомерційна організація Planet Ark. Вони створили свято саме для школярів і дошкільнят, щоб залучити їх до захисту та збереження природи. Завдяки регулярній посадці нових дерев, країна потроху відновлює те, що згорає у сезонних пожежах. Тому навчання наймолодших громадян піклуванню про довкілля, є важливою складовою місцевої освіти.

Щоб взяти участь у Дні дерева, вчитель або директор мають зареєструвати школу на сайті організаторів та провести спеціальні уроки про захист довкілля Австралії та усього світу. Плани таких уроків та навчальні матеріали розроблені фахівцями Planet Ark спеціально для учасників цієї акції.

Ну а потім відбувається головна подія — школярів вчать правильно саджати дерева та доглядати за ними. А дошкільнята висаджують та вирощують квіти з допомогою вчителів.

Анна ГАВРИЛЮК, малюнок автора
Газета: 
Рубрика: