Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

ТБ-асортi

4 серпня, 2006 - 00:00

CNN набирає в «павутині» журналістів-волонтерів

CNN створила нову програму, що дозволить інтернет-користувачам присилати аудіо- та відеоматеріали з останніми новинами, повідомляє Lenta.ru. У телекомпанії сподіваються, що програма дозволить стандартизувати обмін інформацією з глядачами, й останні зможуть активніше впливати на інформаційну політику телеканалу. Телекомпанія також створила спеціальний сайт CNN Exchange, який розміщує інформацію інтернет-користувачів. Протягом останніх років ЗМІ почали активніше використовувати матеріали, які присилають їм звичайні люди. Так, минулого року саме любительські кадри, зроблені на мобільний телефон, виявилися першими зображеннями місць лондонських терактів.

Телепрограму закрили одразу після дебюту

Реаліті-шоу «Зараз або ніколи» (It’s Now or Never) було закрите наступного дня після прем’єри, повідомляє Lenta.ru з посиланням на Guardian. Автори програми вирішили, що глядачам буде цікаво поспостерігати за тим, як британці в музичній формі освідчуються в коханні. Однак у результаті освідчитися дівчині встиг лише Алекс Коен (Alex Cowan) із Глазго, який виконав їй пісню. Подивитися музичний номер виявили бажання менше двох мільйонів глядачів. Оскільки лотерею на BBC, яка йшла в цей же час, дивилося втроє більше британців, програму «Зараз або ніколи» довелося згорнути.

Інтернет-телебачення можна буде дивитися... без комп’ютера

П’ять провідних японських виробників побутової техніки планують запустити виробництво інтернет-телевізорів, повідомляє city-fm.ru. Вони здатні приймати трансляції інтернет-телебачення без використання комп’ютера. Як передає AP, Sony, Sharp, Toshiba і Hitachi створюють спільну компанію — «Телевізійний портал». Планується, що телевізори матимуть єдиний стандарт прийому сигналу. Розробники планують встановлювати на них програмне забезпечення під операційну систему «Linux» замість більш поширеної «Microsoft Windows». Передбачається, що перші інтернет-телевізори з’являться в продажу вже в 2007 році.

За матеріалами www.tv-digest.ru
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ