Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Вісім тисяч убивств на одну дитину

1 серпня, 2003 - 00:00

Про зв’язок між насильством у житті та на телеекрані охоронці моральності говорять давно. Хоч і опонентів, які стверджують, що телебачення виконує функцію компенсатора, у них чимало. А ось журнал The Western Journal of Medicine опублікував результати ряду досліджень, у яких зроблено висновок, що телепередачі та фільми, що містять акти насильства, є причиною 15—20% актів насильства, що здійснюють у реальному житті, повідомляє Regions.ru.

Під вплив телеагресії особливо підпадають діти і підлітки. За даними Американської медичної асоціації, за перiод шкiльних рокiв середньостатистична дитина бачить по телебаченню вісім тисяч убивств та сто тисяч актів насильства.

Телебачення також негативно впливає і на моральність американського суспільства. Наприклад, у фільмах і «мильних операх», які транслюють на чотирьох провідних телеканалах США, фактично рекламують розпусту. У 91% епізодів, що показують сексуальний зв’язок між чоловіками та жінками, статеві партнери не перебувають у шлюбі. Зауважимо, йдеться про країну, де захист інтересів глядача (зокрема, юного) усе-таки має організований характер...

Газета: 
Рубрика: