Публіка виявляє ненаситну цікавість до всього, за винятком того, що дійсно варто знати.
Оскар Уайльд, видатний ірландський англомовний поет, драматург, прозаїк, есеїст

Як провести великий захід під час пандемії?

Розпочався найбільший у світі Франкфуртський книжковий ярмарок
16 жовтня, 2020 - 13:09
ЮРГЕН БООС, ДИРЕКТОР ФРАНКФУРТСЬКОГО КНИЖКОВОГО ЯРМАРКУ ПЕРЕД ПЕРШОЮ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЄЮ У ФРАНКФУРТІ, НІМЕЧЧИНА / ФОТО РЕЙТЕР

Нагадаємо, Франкфуртський книжковий ярмарок має спадщину, яка сягає винайдення друкарні 500 років тому в сусідньому Майнці, і має намір кинути виклик коронавірусу, навіть якщо це означає переважно віртуальну подію без багатьох найбільших видавництв світу.

«Цього року як ніколи важливо, щоб відбувся Frankfurter Buchmesse», — сказав Юрген Боос, директор книжкового ярмарку.

Однією з перших великих виставок, яка планується продовжити з початку пандемії, жовтневий Франкфуртський книжковий ярмарок може стати шаблоном для індустрії подій, яка була зруйнована коронавірусом.

Майже 3000 ярмарків у всьому світі були скасовані або відкладені через блокування та обмеження поїздок, повідомляє німецьке видання M + A. Харальд Кеттер, керуючий директор Асоціації німецької виставкової галузі, заявив, що рішення Франкфурта продовжувати свою діяльність є «важливою віхою».

Німеччина була однією з небагатьох країн, яка порівняно добре впоралася з пандемією. Незважаючи на те, що в країні понад 200 000 випадків зараження, кількість загиблих (9 200 людей) значно менша за  показники Великобританії, де померло 45 000 людей.

Незважаючи на те, що нині у Німеччині знято багато обмежень щодо суспільного життя, великі заходи залишались забороненими до кінця жовтня, а пивний фестиваль Octoberfest у Мюнхені став однією з найвизначніших жертв.

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: