Краще в ріднім краї милім полягти кістьми, сконати, ніж в землі чужій, ворожій в славі й шані пробувати!
Микола Вороний, український письменник, перекладач, поет, режисер, актор

«Захопливо бачити знімки Марса»

Єлизавета II приєдналася до віртуальної наукової виставки
19 березня, 2021 - 12:04
ФОТО REUTERS

З нагоди Британського наукового тижня королева взяла участь у віртуальному заході з експертами та школярами. Під час відеодзвінка, проведеного доктором Меггі Адерін-Покок, їй показали фотографії з останньої місії NASA на Марс, а також метеорита, що впав на Землю, та ракет, виготовлених школярами у межах їхнього наукового проєкту, повідомляє ВВС. «Неймовірно думати, що насправді можна побачити поверхню! — відреагувала її Величність на фото Марса. — І це чудова робота, яку ви всі робите».

Британський науковий тиждень, у якому беруть участь учені, викладачі та школярі, покликаний наголосити на важливій ролі, яку відіграють у суспільстві наука, технології, техніка та математика, і має на меті надихнути нове покоління британських вчених, відзначається на офіційній фб-сторінці The Royal Family.

На фото: Британська королева Єлизавета II і професор Керолайн Сміт з Музею природничої історії відвідують віртуальну наукову виставку, де серед інших представлено фото, зроблене марсоходом Perseverance з поверхні Марса

Газета: 
Рубрика: