Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Українська двадцятка

16 грудня, 2005 - 00:00

Деякі рекорд-лейбли почали регулярно фокусувати увагу нашої музичної спільноти на певних тенденціях у площині поп-музики, яка розвивається у нас попри потужний пресинг збоку конкурентів — Росії і Заходу. Так, продюсер Іван Слободяник та «Артур-Мusic» видали на-гора «Українську двадцятку-2», яка, згідно підзаголовка, містить 20 нових та найкращих хітів. Зрозуміло, що подібні збірки — це як свіжі фрукти в супермаркеті: не встиг вчасно продати до появи нової, ще свіжішої продукції — програв. Відповідно, чим більше на диску буде дійсно розкручених радіо- і телехітів — тим краще. Інша річ — оперативність, з якою потрібно зібрати дані плей-листів та різноманітних рейтингів. Чим вищою буде оперативність — тим ефективнішим буде результат. Важливим є також асортимент, тобто різноплановість, а не одноманітність музичної складової збірки.

Серед 20-ти представлених треків декілька засвідчують появу свіжого струменю — нових імен на старому поп-Олімпі. Це, передусім, «свіжий хіт від квазі-хіп-хопової групи БУМБОКС. Зараз група швидко набирає оберти, є реально модною, є стильною. Наявність пісні «П’ю з твоїх долонь» групи «Друга ріка» — також підвищує рейтинг «Двадцятки». Добре, що в збірці знайшлося місце для MAD HEADS XL, які із своєю «Смерекою» таки прорвались на «вершину». Присутність ТНМК із хітом «Забув» безумовно посилюють потенціал «Двадцятки», а точніше — її блок прогресивної поп-музики. Ну й, безперечно, не можна обійтись без «весільних генералів» усіх рейтингів — групи «Океан Ельзи» з хітом «Без бою», що вже і так побив усі мислимі рекорди.

Другий блок «Двадцятки» — наші традиційні лідери поп-парадів: Софія Ротару з новим треком «Он меня не нашёл», Ірина Білик укупі з Арфушем — видавцем скандально відомого журналу «Папарацці», Руслана із піснею «Скажи мені», Олександр Пономарьрв із хітом «Я люблю тільки тебе», Віктор Павлик із свіжим треком «Кличу я тебе» та Ані Лорак із піснею «Чекаю».

Олександр ЄВТУШЕНКО, спеціально для «Дня»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ