Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

15 місяців надзвичайної подорожі

У Китаї влада та медіа стежать за міграцією стада слонів
11 червня, 2021 - 12:54
ДИКІ АЗІЙСЬКІ СЛОНИ ВІДПОЧИВАЮТЬ НА ЗЕМЛІ У РАЙОНІ ЦЗІНЬНІН ПРОВІНЦІЇ ЮНЬНАНЬ, КИТАЙ, 7 ЧЕРВНЯ 2021 Р. СФОТОГРАФОВАНО ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗПІЛОТНИКА / ФОТО РЕЙТЕР

Мандрівні азійські слони подорожують Китаєм орієнтовно 15 місяців, і за цей час вони віддалилися на 500 км від свого природного середовища існування, ідеться в повідомленні ВВС. Влада пильно стежить за їх міграцією, а слони бродять полями, селами та містами. Для цього влада задіяла 14 безпілотників та орієнтовно 500 людей, щоб залишити стадо в безпеці та спробувати скерувати його на південний захід, повідомляє CGTN.

Попередні зусилля з повернення тварин зазнали невдачі, але нині стадо, здається, повертається додому, ймовірно, до природного заповідника Менгянцзі в Сішуанбанна, на південному заході провінції Юньнань.

У стаді 15 слонів, у тому числі троє малят. Під час свого походу тварини уже з’їли врожаю на мільйони доларів, пошкодили будівлі та просували хоботи через двері та вікна людських домівок.

Незрозуміло, коли і чому вони покинули своє середовище проживання, щоб вирушити у подорож, яка захопила людей у всьому світі. Дехто припускає, що недосвідчений вожак міг збити стадо зі шляху, тоді як інші вважають, що слони можуть шукати нове середовище проживання, повідомляє ВВС

Азійський слон — вид, що зникає. У Китаї лише приблизно 300 диких слонів, що живуть переважно на півдні провінції Юньнань.

Газета: