Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

"День" - це як кисень для хворих на ковід"

Тетяна МОСКАЛЮК, пенсіонерка з міста Сквира, віддана читачка "Дня" приєдналася до заповнення новорічної анкети
5 січня, 2022 - 16:56
Фото з Facebook-сторінки Тетяни Москалюк

НОВОРІЧНА АНКЕТА «ДНЯ»

1. 2021-й рік на фоні історії (думка, деталь, штрих, фото).
2. Кого ви вважаєте героєм та антигероєм року?
3. «День» на фоні року (автори, статті, проєкти, які зацікавили вас найбільше). Яких би тем хотілося від наших журналістів у наступному році?
4. Що надавало вам сил цього року (події, люди, враження)?
5. Які нові сенси, уроки, цінності дав цей рік особисто вам?
6. У 2021-му "Дню" виповнилося 25 років. Чим він за цей час став для вас та України?


"День" - це як кисень для хворих на ковід"

Тетяна Москалюк, пенсіонерка з міста Сквира, віддана читачка "Дня", приєдналася до заповнення новорічної анкети:

1. Непростий рік. Як і попередній. Для мене морально важкий, бо втратили від ковіду двох доволі близьких людей, які любили життя та мали багато планів на майбутнє. Цей рік став для України роком непевності, постійної тривоги  та  очікування великої війни. Ще роком постійних зашкварів влади - один скандал накладається на інший, навіть не встигаєш реагувати на них. Від цього страждає імідж держави і падає довіра до неї.

2. Героїв року у мене два- це воїни, які захищають нашу Батьківщину та   лікарі, які рятують нас від ковіду . Вклоняюся їхній мужності  та жертовності. Антигерої- це наша влада, зверху та до містечкового рівня. Такого кричущого непрофесіоналізму я за своє життя не бачила. Причому, на всіх рівнях.

3. "День" - це як кисень для хворих на ковід. Історичні розвідки - це формування  громадянського суспільства, яке знає своє коріння, вміє критично мислити та робити правильні висновки. Дуже люблю Прес-клуб. З нього починаю читати газету. Статті Дмитра Десятерика поза конкуренцією з питань мистецтва. Дуже гарні статті Анни Данильчук - із величезним задоволенням читаю у газеті та у ФБ, навіть маю значок топового прихильника. Хотілося б більше якісної аналітики на актуальні виклики часу.

4. Родина та друзі. Це найцінніше, що має людина. Коли відчуваєш підтримку від родини та друзів, то і всі біди та негаразди разом пережити легше. А ще книги, квіти, вишивання.

5. Цього року,як ніколи, стала відчувати, що треба жити на повну саме сьогодні. Вчора вже було, а завтра може і не настати.

6. Всі ці 25 років "День" присутній у моєму житті. Для мене було величезним задоволенням пройтися вранці пішки на роботу і  купити в кіоску свіжий номер газети "День". Це було просто суперовим  початком  дня. Зараз з нетерпінням чекаю п’ятниці, поки поштарка покладе свіжий номер газети  у поштовий ящик. Люблю вас, читаю протягом тижня з ранковою кавою. І ще дуже люблю книги із бібліотеки  газети “День”. А для України? Думаю, що еталоном справжньої розумної преси. Яка щодня працює над тим, щоб з населення виріс народ. Успіхів вам!