Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Арсеній Яценюк: «Я захищатиму право кожного українця на вибір»...

20 березня, 2009 - 00:00

Народний депутат України, лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк переконаний, що Конституцію України буде змінювати «вже новий президент та новий парламент». Про це він сказав у інтерв’ю журналістам.

Як повідомили УНІАН у прес-службі «Фронту змін», А.Яценюк наголосив, що переговори між політичними силами, які намагаються внести зміни до Конституції України є «не чим іншим, як спробою конституційної змови для збереження чинної бездарної політичної еліти влади».

Він вважає, у випадку, коли в парламент надійдуть зміни до Конституції України, які передбачають «чи то скасування прямих президентських виборів, чи то відтермінування президентських або парламентських виборів, як і нівелювання ролі глави держави, то це означатиме, що в українців забирають останнє — право вибору майбутнього». Лідер «Фронту змін» наголошує, що ці політичні сили мають «чітко усвідомити, що вони отримають неочікуваний рівень народного невдоволення».

«Разом із людьми я захищатиму право кожного українця на вибір, а не спроби чинної влади обирати собі народ», — наголосив Яценюк. Він зазначив, що «навіть африканські та авторитарні режими не дозволяють собі відсувати вибори на незрозумілий період часу задля того, щоб і надалі розтягувати та руйнувати країну». За його словами, президентом та прем’єр-міністром «можна стати тільки завдяки всенародним виборам, а не через політичну змову й фактичний переворот». «Іншого не буде», — заявив А.Яценюк.

Газета: