Вдосконалюватися - значить змінюватися, бути досконалим - означає змінюватися часто
Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник, найбільше відомий як прем'єр-міністр цієї країни у роки Другої світової війни, лауреат Нобелівської премії з літератури 1953

ЦЕЙ ДЕНЬ В IСТОРIЇ

25 липня, 2009 - 00:00

1662. У Москві стався «Мідний бунт», спровокований випуском великої кількості мідних грошей, прирівняних за вартістю до срібних.

1923. Карельську трудову комуну перетворено на Карельську АСРР. Тепер — Республіка Карелія у складі Російської Федерації.

1942. Розпочалася битва за Кавказ — оборонна й наступальна операції, проведені радянськими військами з метою оборони Кавказу та розгрому німецько-фашистських військ, які вторглися в його межі.

1943. В Італії повалено фашистський режим. Велика фашистська рада висловилася за відставку Муссоліні, й цього самого дня за наказом короля його було заарештовано.

1947. У Празі відкрився I Всесвітній фестиваль молоді.

1963. Велика Британія, СРСР і США підписали договір про заборону ядерних випробувань у повітрі, відкритому космосі та під водою.

1978. У Великій Британії народилося перше у світі немовля «з пробірки».

1983. Завершено будівництво трансконтинентального газопроводу Уренгой — Помари — Ужгород завдовжки 4451 км.

1984. Світлана Савицька стала першою жінкою-космонавтом, яка вийшла у відкритий космос.

1994. У Вашингтоні Ізраїль та Йорданія підписали декларацію про нормалізацію відносин і принципи економічного співробітництва, що означало відмову від стану війни між двома країнами.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments