Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

День народження Поета — свято країни!

Молодь ініціює Всеукраїнський флеш-моб
16 березня, 2012 - 00:00
ЛІНА КОСТЕНКО

19 березня стовідсотково не буде «як дні усі буденні» для нас, свідомої європейської молоді України. І ми докладемо всіх зусиль, щоб ця дата і для більшості українців стала особливою. Цього дня наше покоління — молодь з усіх куточків України — вітатиме із днем народження Ліну Василівну Костенко.

Це те покоління, яке не «вставатиме з колін» тому, що ми, як і Ліна Василівна, завдяки її прикладу, на них не ставали; покоління, світогляд і моральні цінності якого формуються великою мірою під впливом творчості Ліни Василівни.

Ми наважилися привітати з днем народження Людину, Слово якої для нас є дороговказом та порадником. Цим вчинком ми хочемо висловити вдячність Ліні Василівні за її творчість, за її безкомпромісну громадянську позицію.

Вітати нашого улюбленого письменника ми будемо впродовж усього дня в різних містах та навчальних закладах України. Молодь від Донецька до Львова єднає любов до Ліни Василівни та її творчості. 19 березня ми влаштуємо Всеукраїнський флеш-моб, який відбуватиметься на центральних площах міст, у актових залах кращих наукових установ, у невеличких містечках і селах. Молодь декламуватиме улюблені поезії, роздаватиме їх перехожим, писатиме свої привітання, висловлюватиме подяку.

Сьогодні вже розроблено детальний план заходів, які відбуватимуться в багатьох містах. Студентство різних навчальних закладів ініціювало проведення та бере активну участь у підготовці цих масштабних акцій, не шкодуючи ні часу, ні зусиль, тому що для нас Слово Ліни Василівни — «безсмертний дотик до душі».

Ігор ОПАЦЬКИЙ, студент Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments