Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

Газета має велику міжнародну аудиторію

23 вересня, 2011 - 00:00
ФОТО МИКОЛИ СІРУКА / «День»

По-перше, я хочу сказати, що я є давнім читачем вашої газети. Фактично з часу її заснування і дотепер уважно стежу, хоча це мені набагато важче робити, але все ж я намагаюся читати в електронному варіанті газету «День», бо вона завжди має збалансовану позицію. І тут можна знайти як інтелектуальну інформацію, так і розважальну. Ця газета завжди стояла на патріотичних позиціях і чітко подавала українські інтереси, обстоювала питання, спрямовані на майбутнє нашої країни як демократичної, незалежної, економічно квітучої, безпечної країни. І саме тому я всіляко намагалася у своїй роботі, і просто як читач, підтримувати цю газету.

Я бажаю колективу «Дня» й надалі продовжувати свою налаштованість, залишатися таким же професіональним, неупередженим у подачі матеріалів, що дуже важливо для українського читача. І не тільки українського, я знаю, що газета також має велику міжнародну аудиторію і входить до Проекту Синдикат, що дозволяє їй уміщувати статті провідних фахівців з усього світу.

Крім того, я знаю, що газета почала працювати на закордонного читача, подаючи різнопланову інформацію, яка дозволяє збалансувати інколи поверхові повідомлення, репортажі іноземних кореспондентів, які ще не дуже знаються на всіх перипетіях українського буття. Які іноді, чесно кажучи, важко зрозуміти та усвідомити навіть своїм пересічним громадянам, не кажучи вже про іноземних журналістів. Я впевнена, що «День» має довге майбутнє, я бажаю йому довгих років і якомога більше читачів.

Наталя ЗАРУДНА, Посол України в Німеччині
Газета: