Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

ЛИСТ ДО ЧИТАЧІВ

Долучайтеся до вдосконалення «Дня»!
12 лютого, 2010 - 00:00

Ми вдячні нашим читачам за відгуки щодо нового формату п'ятничного номера «Дня». У деяких ваших листах ми зустрічаємо навіть пропозиції, як надалі його покращити і оптимізувати газетну площу. Наприклад, за рахунок телепрограми. На думку декого з наших читачів-дописувачів, майже чотири шпальти, де зараз друкується телепрограма популярних каналів, можна було б зробити змістовнішими, якби на них друкувалися дискусії, аналітика, цікаві розмови та коментарі, — тобто все те, що ви бачите на решті шпальт п'ятничного номера «Дня». Редакції ця ідея здалася слушною, утім, рішення щодо заміни телепрограми іншими текстами ми не можемо прийняти без вашої на те згоди та мудрої поради.

Тож, ми звертаємося до вас, шановні наші читачі, й просимо висловитися щодо таких питань:

— Чи доцільно, на вашу думку, друкувати на шпальтах «Дня» телепрограму?

— Чи користуєтеся ви телепрограмою, що виходить щоп'ятниці в нашій газеті — або надаєте перевагу телепрограмам у інших, спеціалізованих виданнях?

— Чим, на вашу думку, доцільніше було б наповнити газетну площу, яку сьогодні займає телепрограма? Які теми для вас були б найцікавішими?

Свої відповіді, коментарі та репліки надсилайте, будь ласка, на поштову адресу: 04212, Київ, вул. Маршала Тимошенка, 2л, Редакція газети «День», або на електронну скриньку: christin@day.kiev.ua.

Запрошуємо вас долучитися до вдосконалення нашого з вами «Дня»!

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ