Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

Парламент третього скликання — продуктивніший за попередні

12 квітня, 2002 - 00:00

Верховна Рада третього скликання стала найпродуктивнішою за роки незалежності України по кількості прийнятих законів. Вона затвердила в 1,5 рази більше законів, ніж парламент другого, і майже в 2,4 рази більше, ніж парламент першого скликання, повідомляє агенство Інтерфакс-Україна.

За час діяльності парламенту третього скликання було прийнято 1131 закон, тоді як в цілому за всю історію незалежної України ВР прийняла 2354 закони. Для порівняння, парламенти другого та першого скликань прийняли по 752 та 471 законів відповідно. Крім того, парламент останнього скликання ввів у дію 93% законів із числа прийнятих парламентами всіх трьох скликань, а також 13 кодексів, 943 закони та 615 нормативних актів.

Напевно, визначальним у успішній діяльності Верховної Ради третього скликання стало те, що саме у ній було вперше за історію незалежного українського парламентаризму створено парламентську більшість.

Газета: