Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Під егідою есперанто

Учора в столичному сквері «Дружби народів» з’явилися нові дерева
27 квітня, 2007 - 00:00
ФОТО БОРИСА КОРПУСЕНКА / «День»

Вчора, у рамках проекту «Екологія спілкування», у день пам’яті чорнобильської трагедії, алея «Есперанто», що у сквері «Дружби народів» на Оболоні, поповнилася ще трьома деревами. Зазначимо, що традиція висаджування дерев у вищезгаданому сквері започаткувалася минулого року. «Це прекрасна можливість об’єднати різні культури. Як і сама мова есперанто, так і ця акція спрямована на те, щоб всі народи світу могли порозумітися, мали можливість без перешкод спілкуватися, обмінюватися традиціями тощо», — розповідає активна учасниця акції та директор ліцею № 38 ім. В. Молчанова Ірина Козіна. До речі, це поки що єдиний ліцей в Україні, в якому викладається мова есперанто.

Висаджувати дерева приїхали також Володимир Сорока, генеральний продюсер Навколосвітнього каравану «Інтеркультура» та гість із Франції Жан-Марк Леклерк. До речі, Жан-Марк — співак, що увійшов до Книги рекордів Гіннесса за виконання під час лінгвофестивалю у Тулузі (Франція) 22-х пісень 22-ма мовами.

Але проект «Екологія спілкування» на цьому не завершився. Трохи пізніше у парку Дружби народів (Деснянський район) діти з різних шкіл, ліцеїв, гімназій урочисто обміняли власноруч зроблені лінгво-дерева на справжні саджанці, які під автентичний спів вокального ансамблю «Кралиця» були прикрашені різноманітними стрічками.

Ірина КОНОНЕНКО, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments