Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Прем'єр сказав Руху: треба!

4 вересня, 1999 - 00:00

Лідери двох частин Народного Руху Геннадій Удовенко і Юрій Костенко, а також Партії зелених Віталій Кононов повинні «обов'язково» зняти свої кандидатури на майбутніх президентських виборах, вважає співголова Всеукраїнського об'єднання демократичних сил «Злагода», прем'єр-міністр України Валерій Пустовойтенко, — повідомляє Інтерфакс-Україна.

Пустовойтенко пояснив свою думку тим, що кандидат на майбутні президентські вибори від демократичних сил повинен бути один, природно, маючи на увазі Леоніда Кучму.

На прохання кор. «Дня», заяву прем'єра прокоментували в обох частинах Руху.

«Коли це Леонід Данилович став демократом? — вразився депутат Валерій Асадчев (Рух-Костенко). — Він усе життя був номенклатурником КПРС. Як раніше будував комунізм, так і зараз будує. У тому значенні, що комуністи обіцяють: при комунізмі не буде грошей. Так ось, внаслідок його діяльності на посту Президента, грошей в України не стало. Юрій Костенко ніколи не зніме свою кандидатуру на користь Кучми! А Валерієві Пустовойтенку я хочу нагадати його обіцянку не лізти в політику, а займатися лише господарською діяльністю. Правда, він там уже все розвалив, господарські справи йдуть зовсім погано, такий же результат буде і від його політичної діяльності».

Прес-секретар Руху (Удовенко) Дмитро Понамарчук був не менш категоричним: «Швидше сонце буде вставати на заході і заходити на сході, аніж Геннадій Удовенко зніме свою кандидатуру. Це Кучма та інші повинні зняти свої кандидатури на користь Удовенка».

Дмитро СКРЯБІН, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ