Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Президент втомився "любити" Володимира Ланового

5 червня, 2007 - 00:00

Яна МОЙСЕЄНКОВА, "День"

Учора Президент Леонід Кучма своїм указом призначив виконуючого обов'язки голови Фонду держмайна колишнього першого заступника - Олександра Бондаря.

 

Експерти пов'язують відставку В. Ланового з його невдачею на виборах. Однак, іміджу колишнього в.о. голови ФДМ неабияк зашкодили й останні парламентсько-приватизаційні події. Незважаючи на розгорнуту В. Лановим у Фонді "очисну" кампанію, що включала в себе як звинувачення на адресу заступників Юрія Єханурова, так і обіцянки зробити-таки приватизацію прозорою, народні депутати не змогли примусили себе полюбити ставленика Президента (чотири рази Л.Кучма пропонував парламентаріям затвердити В. Ланового на посаді). І, мабуть, таки "дістали" гаранта Конституції постійними докорами відносно заниження вартості ряду перспективних підприємств.

 

Що ж до кандидатури О. Бондаря, то деякі експерти не виключають, що вона може бути "перехідною" - доки не підберуть іншу, у приватизаційних справах ще не замішану.

 

 

 

 

Газета: