Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Рік після вбивства Євгена Щербаня

1 листопада, 1997 - 00:00

Рік тому, 3 листопада в аеропорту Донецька невідомими був розстріляний народний депутат України, підприємець, один з лідерів Ліберальної партії Євген Щербань. Загинула також його дружина Надія Щербань.

З нагоди річниці цієї трагічної події Донецьк відвідають колеги Щербаня, його однодумці й друзі. Серед тих, хто прийде вшанувати пам'ять Євгена Олександровича і Надії Миколаївни - представники Ліберальної партії України, а також члени фракції ВР "Соціально-ринковий вибір" на чолі з головою Євгеном Марчуком.

У заяві ЛПУ, яку поширили з нагоди цієї трагічної події, зазначається, що "численні обіцянки правоохоронних органів назвати виконавців й замовників цього вбивства так і залишилися обіцянками". Автори заяви наголошують, що вбивство носило політичний характер всупереч поширеній версії про те, що трагедія була суто "кримінальною з'ясувкою".

У заяві також говориться, що родина Щербанів і сьогодні не може відчувати себе в безпеці. Про це свідчить і нещодавній замах на сина Є. Щербаня.

Ліберальна партія України звернулася "до представників влади з проханням негайно й невідворотно покінчити з режимом безкарності в країні, захистити життя й безпеку громадян".

Інформація "Дня"

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments