Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

Шахтарі продовжують пікетувати центральні органи влади

30 червня, 1999 - 00:00

Вимоги шахтарів, як повідомили в НПГУ, незмінні: погашення заборгованості та своєчасна виплата зарплатні, регресних позовів та одноразових допомог, підвищення платні й пенсій. Пропонується збільшити також бюджетне фінансування вугільної промисловості на другу половину року.

Продовжуються акції протесту у вугільних регіонах. Так, на шахтах ДХК «Краснодонвугілля» 17 робітників не піднімаються нагору. В той же час гірники шахт «Талівська», ім. Лютикова та «Курахівська» рухаються пішим ходом на столицю.

Як сказали кореспондентові «Дня» шахтарі-інваліди, що пікетують адміністрацію Президента вже третій тиждень, «нам однаково де голодувати, вдома чи в столиці, проте шансів щось змінити тут більше».

Незалежна профспілка сподівається, що ВР та уряд України задовольнять вимоги гірників. Якщо ж цього не станеться, то на раді голів НПГУ 30 червня може бути прийнято ухвалу про загальне поновлення страйку з 1 липня.

Олександр ФАНДЄЄВ, «День»
Газета: