Вдосконалюватися - значить змінюватися, бути досконалим - означає змінюватися часто
Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник, найбільше відомий як прем'єр-міністр цієї країни у роки Другої світової війни, лауреат Нобелівської премії з літератури 1953

ЩОДЕННИК

25 січня, 2001 - 00:00


25 сiчня

Оновлення гардеробу через сьогоднішні економічні проблеми — справа досить проблематична. Знайшовши кошти на придбання обновки, в гарному настрої чекала вихідних. За покупкою відправилася на Святошинський ринок Києва. Товарів було багато, але фасони — шаблонні, ціни — високі. Нарешті побачила щось придатне. Уявила кофтину без жахливого вигляду гудзиків і вирішила, що вибір зроблено. Продавець, мило усміхаючись, загорнула покупку.

Повернувшись додому, поспішила зрізати безглузді гудзички, але зрозуміла, що це бажання нездійсненне — вони були не пришиті, а приклеєні.

Відклеювання і зняття клею з виробу зайняло весь недільний вечір. Залишалося тільки порадіти тому, що клей був не дуже якісним. А ще в пам’яті весь час прокручувалася відповідь продавця на моє запитання відносно можливих дефектів — «Дивіться...». Що ж, ринок має свій закон. Шкода, що для покупця він сьогодні повинен звучати на такому нецивілізованому рівні, як «Дивись — і не вір очам своїм».

Людмила РЯБОКОНЬ, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments