Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

ЩОДЕННИК

8 червня, 2010 - 00:00

8 червня

Яку реакцію у вас викликають повненькі люди?! Ви ставитеся до них зверхньо? Чи просто насміхаєтеся? Може вам шкода їх і ви їм співчуваєте? Чи взагалі не помічаєте їхньої повноти? А чи пробували ви подивитися на них, не враховуючи структуру їхнього тіла?!

Моя знайома з дитинства повненька дівчина, з круглим обличчям. Найцікавіше, що вона блондинка, причому натуральна!!! Як кажуть дослідники, ВИМИРАЮЧИЙ ВИД!!! У школі її часто ображали, сміялися з її фігури, обзивалися... Але вона насправді красива дівчина! В неї неймовірно красиві очі, глибокі, як океан і кольору неба. Таких очей я не бачила ніколи! Такого кольору, такої глибини... Коли дивишся у них, то тебе ніби коло оборотом затягує в якусь безодню. Якщо таке трапляється зі мною, уявляю, як такий погляд діє на хлопців!) Очі — дзеркало душі. Тож ця дівчина явно має неймовірно красиву душу.

До того ж, повненькі люди більш веселі та дружелюбні. Моя подруга — справжня оптимістка. Що не може не робити її ще більш привабливою. Адже посмішка — важлива складова зовнішності в цілому!

Дивитися — не значить бачити... Адже справжньої «зовнішності» очима не побачити...

Діана СЕМЕНОВА, Запоріжжя
Газета: