Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

ЩОДЕННИК

21 листопада, 2009 - 00:00

21 листопада

Традиції мають велику силу. Подарунки, почини та лозунги тривають. Чи не тому «по просьбам трудящихся» саме до колишніх жовтневих свят сталося повернення до попередньої протяжності маршруту, про що стало відомо потенційним пасажирам post factum.

Проте деякі з «трудящих», марно чекаючи на зупинці, яка більше ніж півроку слугувала відправною точкою для популярного маршруту тролейбуса центрального району, не гаяли би свій час ( та нерви вкупі з грошима, маючи проїзний квиток), якби відповідальні (за посадою, а не за суттю) особи повідомили про це, скориставшись найпоширенішим засобом повідомлення-письмовим. Так, нічого нового — потрібне банальне оголошення про перенесення зупинки. Перебування в цивілізованих країнах дає можливість пересвідчитися в принциповій відмінності підходу до побутової інформації, яку мають надавати згідно зі службовими обов’язками різного рангу чиновники.

Наче насміхаючись, так-сяк з торбами діставшись додому, бачимо: за маршрутом назустріч йде не дуже респектабельного вигляду одиниця рухомого складу, простіше — тролейбус з довго та марно очікуваним номером.

Олена БІГУН, Київ
Газета: