Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Соцпартія і "Громада" - брати-близнюки?<p>

24 березня, 1998 - 00:00

У неділю подивимося, хто з них електоратові дорожчий


Віктор ПУЖАЙЧЕРЕДА, "День",
Вадим РИЖКОВ, "День"

Зустрічами в Запоріжжі завершив поїздки Україною Олександр Мороз. Зокрема він провів зустріч із запоріжцями в БК "Дніпроспецсталь".

Особливо дісталося лідеру Соцпартії від прихильників Наталії Вітренко. Олександр Олександрович не виказував роздратування. Однак усе-таки відзначив, що слід було б "нападаючим" читати й інші газети, окрім тієї, де оспівують велич Н. Вітренко. "У політику вона прийшла випадково, - сказав він. - Я нічого не хочу говорити про неї поганого. Але людина, в якої особисте виходить на перший план, не може бути політиком".

На запитання "Чому не працюють закони?" Олександр Олександрович відповів: "Є виконавча влада. Вона й зобов'язана забезпечити реалізацію закону - фінансову й матеріальну сторони".

За один день до цього, перебуваючи у Дніпропетровську, Олександр Мороз назвав "буржуазною" нинішню Конституцію України. "Буржуазною" вона є тому, додав він, що її ухвалив "буржуазний парламент". Тим часом Основний закон України він уважає цілком "пристойним" і таким, який забезпечує основні права трудящих (?!).

Не менш дивною була й оцінка деяких політичних партій. Так Олександр Мороз відзначив, що "програмні документи" Всеукраїнського об'єднання "Громада" "дуже добре узгоджуються" з програмою Соцпартії. Обидві партії, за його словами, "протистоять нинішній політиці". "Добре сказала, - підкреслив лідер соціалістів, - Юлія Тимошенко: "Громада й Соцпартія - це однакові партії, але в "Громади" гроші є, а в соціалістів їх немає".

 

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ