Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Затримано нелегальний вантаж під конвоєм ДАI

11 серпня, 1999 - 00:00

Вантаж, вартість якого перевищує $210 тисяч, супроводжували двоє інспекторів (сержант і молодший сержант) дорожньо-патрульної служби управління ДАІ Львівської обласної міліції. На вимогу «убозівців» пред'явити посвідчення та пояснити свої дії вони вчинили опір і намагалися застосувати табельну зброю. При огляді салону автомобіля, на якому «даішники» супроводжували вантаж, вилучено $3,9 тисяч. Матеріали щодо цих службовцiв передано до відділу внутрішньої безпеки УМВС області.

Як повідомили агентству УНІАН у ГУБОЗ МВС України, встановлено, що супровідні документи у водіїв та власників вантажу були відсутні. На сьогодні виявлено понад 30 осіб, причетних до цієї контрабанди, зокрема і працівникiв митниці. За допомогою поліції Польщі отримано документи, які підтверджують контрабандне походження вантажу, серед якого — продовольчі товари з обмеженим терміном споживання.

Як повідомили «Дню» в службі внутрішньої безпеки УМВС по Львівській області, обидва затриманi сержанти є працiвниками взводу дорожньо-патрульної служби Жовківського району Львовської області. Даних про те, що службовцi ДАІ вчинили чи намагалися вчинити збройний опір бійцям спецпідрозділу «Сокіл», у служби нема. Черговий ДАІ області запевнив вчора кореспондента «Дня» Миколу САВЕЛЬЄВА , що у них наразі взагалі немає даних про затримання працiвникiв ДАІ на трасі Рава- Руська—Львів.

Газета: