Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

ПОЛІТФОЛЬКЛОР

«Прозора підконтрольна публічність»
25 квітня, 2001 - 00:00

«Прозора підконтрольна публічність»

Уряд весь час давав «системні сигнали про те, що не може перейти в площину дискусії політичного характеру, яка перетворила його на одного з учасників політичної кризи».

***

Кожному із представників уряду випала «велика насолода служити Україні», і вони мають працювати «на ту концепцію, яка називається урядовою програмою, і де має бути чіткий підрозділ навіть на особистому рівні».

***

Більшість повинна «знайти в собі мужність, толерантність для того, щоб прийняти рішення на політичному полі».

***

Якщо політичні сили «через шантаж та дезінформацію вестимуть недолугу політику» серед населення, то це спровокує чергову урядову кризу, що призведе до того, що «українська влада буде позбавлена логіки реформ».

***

«Навіть за останні декілька днів від деяких політичних сил лунали пропозиції, що доля уряду залежить від того, наскільки він буде «еластичним» у питанні організації роботи в деяких секторах економіки».

***

У майбутньому урядові України потрібно мати «прозору підконтрольну публічність», за якої «пануватиме сила закону, а не закон сили».

***

«Нині в суспільстві відбувається дезінформація, і маленького українця намагаються переконати, що ми не самодостатні».

***

«Нас заманюють у небезпечні рішення».

***

Уряд підтверджує свою готовність формувати «свій персональний склад гармонійно до ситуації, яка складається в рамках більшості, враховуючи пропорцію і частку сил, які демонструють політичний альянс». Цей альянс повинен формуватися навколо «найвищої політичної консолідації, яка може бути в парламенті».

Віктор ЮЩЕНКО,
прес-конференція,
понеділок, 23 квітня.
Цитується за матеріалами агентств
Інтерфакс-Україна та УНІАН

Газета: 
Рубрика: