…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Політінформація

20 червня, 2012 - 00:00

Тимошенко обурили дії фракції щодо мови

Юлія Тимошенко дуже переживала через події, які відбувалися в українському парламенті під час прийняття закону про мови. Про це на засіданні фракції «БЮТ-Батьківщина» повідомив заступник голови фракції Сергій Сас, який відвідав Тимошенко в лікарні, передає прес-служба партії. За його словами, «Юлія Володимирівна дуже глибоко переживала події, які відбувались у зв’язку з прийняттям закону про мови». «Вона в деталях знає ці всі речі. Вона просила передати й висловила глибоке обурення тим, що відбувалось у нас у фракції у зв’язку з цими подіями на минулому тижні», — сказав він. «Слово «обурення» — це її власний вислів. Вона переконана, що єдиним, кому вигідна така «лихорадочна» ситуація, — це всім нашим ворогам, видимим і невидимим», — наголосив народний депутат.

Олександр ЄФРЕМОВ: «Недоторканність розглядатимуть 5 липня»

У фракції Партії регіонів сумніваються в тому, що законопроект про обмеження депутатської недоторканності підтримають 226 народних депутатів. Таку думку під час брифінгу висловив голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, передає УНН. «У мене немає впевненості, що буде 226 голосів. Ми постараємося, щоб фракція знайшла партнерів у цьому питанні, й щоб цей законопроект був проголосований 5 липня», — зазначив Єфремов. Водночас він наголосив, що згаданий документ все-таки може бути ухвалений у першому читанні вже 5 липня. «Якщо ми 5 липня проголосуємо наш законопроект, який перебуває на розгляді впродовж двох років, то у нас є можливість у вересні поставити крапку в даному питанні. А опозиція пропонує йти іншим шляхом: знову вноситься законопроект, який звужує недоторканність Президента, народних депутатів і суддів, та запускається по колу, заздалегідь знаючи, який висновок зробить Конституційний Суд. Ми в цю гру не гратимемо», — додав Єфремов.

Газета: 
Рубрика: