Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, первоієрарх Української Греко-Католицької Церкви, верховний архієпископ Львівський і митрополит Галицький, кардинал, визначний церковний і науковий діяч

«Кленова Арка-2015»

У Литві військові ЗС України вшанували вояків, які полягли під час світових воєн та збройних конфліктів сучасності
12 листопада, 2015 - 10:21
ФОТО НАДАНО МІНІСТЕРСТВОМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Учасники багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова Арка-2015», що цими днями триває в одному із навчальних центрів ЗС Литовської Республіки неподалік Вільнюса, взяли участь у заходах з нагоди Дня пам’яті та Дня ветеранів, які традиційно відзначають 11 листопаді у США та країнах Об’єднаного Королівства Великобританія. Цього дня вшановують пам’ять ветеранів та полеглих воїнів Першої та Другої світових воєн, а також інших збройних конфліктів, повідомляє сайт Міноборони.

«Для нас — офіцерів, сержантів та солдатів ЗС України, це велика честь — разом із нашими колегами з інших країн вшанувати пам’ять тих, хто ціною власного життя виборював мир та протистояв збройній агресії в часи світових воєн та інших конфліктів у різних куточках нашої планети, — поділився враженнями по завершенні заходу майор Олег Апостол. — У такі моменти як ніколи розумієш, що ми не даремно обрали професію захисників своїх країн. Відтак, сьогодні ми всі разом докладаємо усіх зусиль для того, щоб нові потенційні агресори, які ставлять на карту світової стабільності та добробуту людей свої власні амбіції, чітко зрозуміли, що шансів повторити страхіття та хаос Першої та Другої світових воєн в них немає. Власне, для цього ми сьогодні тут, на багатонаціональному навчанні «Кленова Арка-2015».

Іван КАПСАМУН, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments