Музика - мало не єдине, що ще не стало для людей яблуком розбрату.
Рей Чарльз, американський співак, музикант, один з найвідоміших у світі виконавців джазу

Країні потрібні воєнні технократи

Ігор СМЕШКО: «Некомпетентність та жадоба до влади, без бажання брати на себе відповідальність – є також ворог держави»
12 жовтня, 2017 - 19:01
ФОТО РЕЙТЕР

Видання «The guardian» оприлюднило матеріал письменника та експерта з економіки та соціальних питань Пола Мейсона, в якому останній описав можливі загрози для Великобританії в сфері безпеки. Стаття має красномовну назву: «Головні загрози Великої Британії – це Росія і терористи-джихадисти. Наша політика безпеки має бути відповідною».

Мейсон говорить, що ніхто не може передбачити як буде розвиватись події, адже останні події в Європі доводять посилення небезпек. Він прямо вказує на громадянський конфлікт в Іспанії та на те, що 20% німців проголосували нещодавно за право-радикальні сили і вважає, що загрози в Європі будуть поглиблюватись.

Автор вказав: «Ми зараз розуміємо, що головна загроза - це те, що називається джихадським тероризмом Ісламської держави, і гібридна війна, яку веде Володимир Путін проти всіх західних демократій. Навіть у 2015 році було ясно, що основна і стратегічна загроза глобальному порядку виникла внаслідок односторонніх дій Москви. Крим був анексований, Україна штучно поділена, а вбивство пасажирів на MH17 були здійснені російськими найманцями. В той же час стратегія безпеки приділяла увагу торгівлі, бюджетом допомоги, військово-морською базою в Бахрейні та навчальними місіями в Малайзію та Сінгапур».

Мейсон критично ставиться до попередньої політики уряду Торі, який з 2011 по 2015 рік здійснив скорочення видатків на оборону на 13% та підкреслив необхідність приділити увагу розширенню обороноздатності.

Ігор СМЕШКО, екс-голова Служби Безпеки України (2003-2005 рр.):

- Пройшло більш ніж три роки війни у центрі Європи... Навіть британці, територія країни яких не зазнала агресії, починають розуміти, що їх Уряду потрібно звернутися до «ВОЄННИХ ТЕХНОКРАТІВ», які б змоделювали необхідну структуру Збройних Сил та їх озброєння і оснащення - достатні для гнучкого реагування на нові загрози ...

«...Усе, що ми повинні ( після цього) вимагати від Уряду є стратегічна (політична ) визначеність та гроші ( для реалізації плану «ВОЄННИХ ТЕХНОКРАТІВ»)...» («...All we can ask of the military technocrats is that they design forces and commission equipment flexible enough to meet the evolving challenge. What we can ask of government is strategic clarity and money...»)

В Україні ж, на жаль, серед Уряду та політичної коаліції при вищій Владі в країні - жодного «ВОЄННОГО ТЕХНОКРАТА».

Саме тому, тільки через три роки війни псевдопатріотичні «політики», без воєнної освіти та військового командного досвіду, почали нарешті визнавати, що «АТО» - було не тією формую організації ВОЄННОГО та ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ДЕРЖАВИ для відбиття ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ проти України. Та, навіть, плутано говорити про «МОЖЛИВІСТЬ» створення Ставки Верховного Головнокомандування та можливого введення Воєнного стану на окупованих територіях...усе те, що потрібно було робити у 2014 році, у відповідності до діючих Конституції та Закону України «Про ОБОРОНУ»... НЕКОМПЕТЕНТНІСТЬ та ЖАДОБА до влади, без бажання брати на себе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ - є також ВОРОГ ДЕРЖАВИ.

 

Валентин ТОРБА, «День»
Рубрика: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments