Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Методи агресора

Російські слідчі призначили психолого-психіатричну експертизу всім 24-м військовополоненим українським морякам
22 березня, 2019 - 12:00
ФОТО REUTERS

21 березня відбулися слідчі дії щодо військовополоненого українського моряка Михайла Власюка. Його разом з адвокатом ознайомили з постановою про призначення комісійної комплексної амбулаторної психолого-психіатричної судової експертизи. Захист заперечував проти призначення експертизи. Про це повідомив адвокат Микола Полозов в Facebook.

«Таким чином, станом на сьогоднішній день, комісійна комплексна амбулаторна психолого-психіатрична експертиза призначена щодо всіх 24 військовополонених українських моряків», — сказав адвокат

Проведення експертиз має розпочатися наступного тижня в ФГБУ «Національний медичний дослідний центр психіатрії та наркології імені В. П.Сербського» МОЗ Росії.

«Позиція захисту щодо даних експертиз залишається такою, якою і була раніше — проведення даної експертизи щодо військовополонених українських моряків є незаконною, порушує норми міжнародного гуманітарного права, в тому числі III Женевської конвенції 1949 року, і є зверненням, яке принижує гідність і честь військовополонених».

Підготував Іван КАПСАМУН, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ