Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

На землі, у воді й повітрі

У Житомирі та Чернігові відбулися масштабні тренування військових
26 березня, 2019 - 11:02
ФОТО НАДАНО МОУ

Днями на полігоні під Житомиром підрозділи 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ відпрацювали різні дії в межах батальйонного тактико-стройового заняття. Тактична мета — форсування водної перешкоди та рейдові дії. Про це повідомляє сайт Міністерства оборони України. Навчання відбулись під контролем командувача Десантно-штурмових військ Збройних сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського.

Після форсування водної перешкоди рейдовий загін приступив до виконання навчальних завдань з бойовою стрільбою в тилу умовного противника. В ході рейдових дій, десантники відпрацювали такі тактичні завдання, як знищення різних об’єктів противника, взяття під контроль мостів, важливих рубежів, панівних висот тощо. Навчання проходили в умовах різкої зміни обстановки, що вимагало від командирів прийняття термінових та своєчасних рішень.

Разом з тим у Чернігові, на аеродромі Півці, відбулися планові збори з поліпшення бойової підготовки офіцерів груп авіаційних навідників. У ході заходу відпрацьовувалися завдання щодо удосконалення екіпажами гелікоптерів виконання наведень на наземні цілі, тактики дій малих груп та десантування за допомогою спускових пристроїв «СП-Р».

Таким чином офіцери підвищили вміння управління екіпажем гелікоптера, вивчали тактику дій малих груп, у тому числі, що найважливіше в умовах реальних бойових дій, й виживання на території, яку контролює противник.

Особлива увага під час зборів приділялася практичному виконанню десантування і евакуації груп авіаційних навідників, а також медичній евакуації з гелікоптерів Мі-8 за допомогою «СП-Р» і «Адаптер».

Підготував Валентин ТОРБА, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ