Дипломатія є мистецтвом приборкувати силу.
Генрі Кіссінджер, американський державний діяч, дипломат і експерт в області міжнародних відносин

Навчання на узбережжі Азову

«Ми щодня тренуємося діяти в разі виникнення будь-якої ситуації, у тому числі спроби висадки морського десанту противника», — командувач Об’єднаних сил Сергій НАЄВ
5 липня, 2018 - 10:51
ФОТО НАДАНО МІНОБОРОНИ УКРАЇНИ

У районі проведення операції Об’єднаних сил 3 липня пройшли чергові навчання із бойовою стрільбою танків та броньованих машин піхоти, повідомляє Мобільна прес-група (м. Маріуполь). У місці відведення важкого озброєння та техніки екіпажі танків Т-64Б та БМП-1 виконували завдання зі стрільби по умовному ворогу й тактики ведення бою.

Заступник командира механізованої бригади підполковник Дмитро Герасименко розповів, що на навчаннях також були присутніми командири загальновійськових резервів різних рівнів та заступники командирів бригад, які виконують завдання у складі Об’єднаних сил.

За його словами, на полігоні займалися екіпажі броньованих машин, які знаходяться в резерві Об’єднаних сил. Вони стріляли на відстань від чотирьох до шести кілометрів із закритих вогневих позицій.

За легендою навчання, противник намагався здійснити висадку десанту на ділянку узбережжя Азовського моря. Танкова рота та механізований взвод бригади були підняті по тривозі і вмілими діями знищили умовного ворога.

Особливостями бойових стрільб було те, що частина мішеней була на морі. А це ускладнює роботу для танкістів. Потрібно було ставити загороджувальний вогонь, а потім за точними координатами знищувати умовного противника.

За результатами стрільб були уражені всі мішені як на воді, так і на суходолі. Екіпажі всіх машин виконали свою роботу на «відмінно».

Хід навчань перевірив командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він особисто спостерігав за виконанням бойових стрільб, маневруванням техніки та особового складу.

«Всі елементи оперативної побудови Об’єднаних сил та бойового порядку наших військових частин щодня тренуються діяти в разі виникнення будь-якої ситуації, у тому числі і у разі спроби наступу противника, висадки морського десанту та інше. Цього разу наші сили тренувалися діяти на Азовському узбережжі. Я переконався, що підрозділи резерву Об’єднаних сил треновані, вміють діяти по ситуації і влучно стріляти», — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, подібні навчання проходять постійно. До них залучаються всі роди військ і різні військові полігони.

Підготував Іван КАПСАМУН, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments