У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Після вибухів...

Тривають заходи з ліквідації наслідків надзвичайної події на території 6-го Арсеналу
10 жовтня, 2018 - 18:56
ФОТО УНІАН

«З ночі і станом на 09.00 годину ранку 10 жовтня, інтенсивність вибухів значно знизилась, триває тенденція на покращення ситуації на території 6-го Арсеналу. Наразі фіксуються вибухи боєприпасів з періодичністю 1 вибух на 10 хвилин», — повідомив начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Олексій Чернобай.

За словами Чернобая, значне зменшення вибухів та задимленості території Арсеналу дозволило оперативному штабу з ліквідації наслідків задіяти авіацію та аеророзвідку над місцем надзвичайної події. Оперативну групу очолює начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Віктор Муженко та заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський. За словами останнього осередки займання пожежі локалізовано, здійснено аеророзвідку тих осередків, які залишились, і найближчим часом з метою їх гасіння буде застосовано пожежну авіацію ДСНС.

До локалізації пожежі також залучена техніка підрозділів ЗС України. Зокрема, на місці події працюють інженерні машини розгородження (ІМР) та пожежні танки ГПМ-54. Завдяки злагодженій роботі на спеціальній техніці територія займання значно зменшилась.

В населених пунктах, прилеглих до місця надзвичайної події, працюють патрулі Військової служби правопорядку у ЗС України з метою упередження можливих випадків мародерства, виявлення можливих залишків боєприпасів та проведення інформування серед місцевого населення про небезпечні предмети.

 

Підготував Валентин ТОРБА, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments