Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Серед лідерів військової освіти

Харківський національний університет Повітряних сил увійшов до рейтингу «Топ-200 Україна»
1 червня, 2017 - 11:14
ФОТО НАДАНО МІНІСТЕРСТВОМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Удосконалення освітнього процесу та системи підготовки військових фахівців, впровадження європейських стандартів, відповідність викликам сучасності — це головні завдання, які сьогодні ставить Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних сил України перед вищими військовими навчальними закладами.

За понад десятирічну історію рейтингів вищих навчальних закладів України досягнення Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба — це перше визнання освітніх здобутків військової освіти.

Колектив університету, враховуючи сучасні виклики, досвід ведення бойових дій, успішно здійснює підготовку військових фахівців для Збройних сил України за новими стандартами та одночасно покращує показники своєї академічної діяльності, підсилює зв’язки з спорідненими вищими навчальними закладами України та світу, бере постійну участь в міжнародних заходах.

Нагадаємо, що за наполегливу та системну роботу у галузі військової освіти ХНЦПС імені Івана Кожедуба увійшов до рейтингу вищих навчальних закладів ІІІ—IV рівня акредитації «Топ-200 Україна».

Підготував Валентин ТОРБА, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ