Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Спільний спротив

Завершилося багатонаціональне тактичне навчання Saber Junction-2019
1 жовтня, 2019 - 10:20

На базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (JMRC) у Німеччині завершилося багатонаціональне тактичне навчання Saber Junction-2019. Про це повідомляє прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України. На офіційному сайті Міністерства оборони України повідомляється, що в багатонаціональному тактичному навчанні Saber Junction-2019 взяли участь близько шести тисяч військових із шістнадцяти держав — членів НАТО.

Упродовж двох тижнів активної фази навчання українські десантники разом з військовими держав — членів НАТО виконували різні навчально-бойові завдання в різній місцевості, населених пунктах та Баварських лісах. Там вони, зокрема, відпрацьовували дії в різних видах загальновійськового бою.

— Відверто кажучи, я буду сумувати за цими чесними та мужніми хлопцями, — зазначив командир 173-ї повітряно-десантної бригади ЗС США полковник Kenneth Burgess.

Командир десантно-штурмової роти лейтенант Дмитро Капітула зауважив, що завдяки таким навчанням можна практично відточувати свої навички й ділитися досвідом з іншими військовими провідних країн світу.

Підготував Валентин ТОРБА, «День»
Газета: 
Рубрика: